Топ продаж
Подарунок
ПодарунокАвтоматичний освіжувач повітря диспенсер розпилювач дозатор освіжувача повітря аромадифузор для дому офіс
- Готово до відправки
- Код: МХ 606
1 850 ₴
+380 (68) 370-70-00
ОсновнийУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Автоматичний освіжувач повітря диспенсер розпилювач дозатор освіжувача повітря аромадифузор для дому офіс, нанодифузор
Професійний аромадифузор із нанорозпиленням — ідеальний аромат у будь-якому приміщенні
Відкрийте для себе новий рівень ароматизації за допомогою професійного аромадифузора холодної нанодифузії. Цей пристрій перетворює ароматичну рідину на ультратонкий "туман" без нагрівання, завдяки чому запах швидко та рівномірно поширюється по приміщенню, не втрачаючи своїх властивостей.
🔹 Що це і як працює?
Всередині пристрою міститься флакон з ароматом. Дифузор програмується через зручну панель (є таймер) і в заданий час розпорошує аромат мікродозами через нано-сопло.
Всередині пристрою міститься флакон з ароматом. Дифузор програмується через зручну панель (є таймер) і в заданий час розпорошує аромат мікродозами через нано-сопло.
Жодних крапель, нагрівання або вологості — тільки чистий, насичений аромат.
Дифузор нового покоління мають ще й вбудований вентилятор, що підвищує інтенсивність поширення запаху та його рівномірний розподіл приміщенням.
Аромат поширюється плавно, а частинки настільки невагомі, що миттєво підхоплюються будь-яким поривом повітря й поширюються на всі боки, а не падають вниз, як це було в аерозольних приладів. Розмір крапель не перевищує 1 мікрона
Гнучке настроювання, ви можете задати кілька режимів роботи для кожного дня тижня та рівень інтенсивності ароматизації від 1 до 10
✅ Ідеально для:
- магазинів, салонів, офісів, готелів
- квартир, будинків, спалень
- приймання гостей або створення затишку
🔸 Переваги:
- Холодна дифузія — олія не нагрівається, нейтралізує сторонні запахи без їхнього змішування та спотворення
- Рівномірний розподіл аромату на всій площі з використанням вентилятора.
- Економна витрата — одному заправлянню вистачає надовго, невелику кількість рідини перетворюється на туман, здатний ароматизувати великі площі.
- Таймер і режими — налаштуйте роботу за днями та годинником, дає змогу з високою точністю контролювати інтенсивність подавання аромату залежно від графіка роботи й індивідуальних переваг
- Сучасний дизайн — впишеться в будь-який інтер'єр
💡 Хочете, щоб ваш будинок чи бізнес запам'ятався за ароматом?
Цей дифузор — ваш непомітний, але потужний помічник.
У нас представлений великий вибір якісних ароматичних рідин для дифузійних проборів. Подивитися каталог
Обережно! Такі прилади чутливі до в'язкості аромарідкості, застосування не передбачених для них ароматичних композицій може знижувати ефективність ароматизації або й взагалі вивести прилад із ладу.
ЧОМУ САМЕ МІ?


ЖИВИЙ ТОВАР - ЖИВИЙ СКЛАД. НЕ ДРОПШИПІНГ.

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип освіжувача | Електронний автоматичний |
| Об`єм | 150 мл |
| Вага | 800 г |
| Сфера використання | Офіси організацій |
| Номінальна споживана потужність | 5 Вт |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість програм роботи | 5 |
| Термін придатності | 36 міс |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Площа приміщення | 100 кв.м |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Рівень шуму | 35 дБ |
| Змінний картридж | Так |
| Об'єм картриджа | 150 мл |
| Габаритные размеры | |
| Довжина | 120 мм |
| Висота | 210 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Тип | |
| Тип | Автоматичний освіжувач повітря диспенсер розпилювач дозатор освіжувача повітря аромадифузор для дому офіс |
- Ціна: 1 850 ₴
- Спосіб упаковки: Паковання, стрейч, картон
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 250 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Автоматичний освіжувач повітря диспенсер розпилювач дозатор освіжувача повітря аромадифузор для дому офіс»







